Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

14 серпня 2020 року психолог Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської РДА Катерина Лазоренко надала психологічну допомогу клієнтам пробації, провела необхідну консультаційну роботу з питань, які найбільш актуальні для суб'єктів пробації. Наразі робота була спрямована на діагностику стану агресії за опитувальником, розробленим А. Бассом і А. Дарки.

Так співпало, що сьогоднішня зустріч відбулась в день, коли українці святкують свято Медового Спаса. Слово "спас" походить від "спасати". Надавати допомогу всім, хто її потребує – одна зі справ, які необхідно зробити в цей день. Це також мета щоденної роботи психолога, зокрема й з особами, що стали на хибний шлях.

Психолог РЦСССДМ приймає постійну участь у вивченні проблем суб'єктів пробації, що неабияк допомагає в подальшій роботі з ними задля зменшення ризиків рецидивної злочинності.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії Центру пробації в Кіровоградській області