A- A A+

З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківщини відвідали бібліотеку

21 серпня 2020 року, з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, співробітники Новгородківського районного сектору, волонтер пробації Олена Григор та клієнти пробації вшанували багатовікову історію нашої держави та людей, які віддали своє життя за незалежність нашої Батьківщини. З цією метою працівники Новгородківської центральної районної бібліотеки підготували для гостей годину державності «Хай в серці кожної людини живе любов до України».

Присутні переглянули відеоролик про історію державного прапора України, починаючи з часів Київської Русі, послухали коротку розповідь про історію становлення нашої держави та шлях України до незалежності, а також ознайомились з книжковою виставкою про історію нашої Батьківщини.

«Будьмо гідними своїх предків, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими», - такими словами завершила захід, присвячений Дню Незалежності України, бібліограф Катерина Крижановська.

Світлана Харитонова

Новгородківський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

в Кіровоградській області