Урок мужності для клієнтів пробації

29 серпня відповідно до Указу Президента України "Про День Пам'яті" на підтримку ініціативи громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається День пам'яті захисників України.

Саме на останні серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

З метою увічнення героїзму загиблих воїнів, зміцнення патріотичного духу в суспільстві в Новгородківській центральній районній бібліотеці днями провели урок мужності "Гірко плаче Україна за своїми синами" для клієнтів пробації. На заході бібліограф Крижановська Катерина розповіла про героїзм українських солдатів, наших земляків. Також працівниками бібліотеки була обладнана книжкова виставка "На лінії фронту" де зібрано багато книг про воєнну тематику.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії Центру пробації