В Новгородці пройшов триденний тренінг з питань ВІЛ

З 21 по 23 вересня 2020 року в смт Новгородка представники центру соціальної роботи благодійного фонду «Баварський дім, Одеса» провели тренінг для представників соціальних служб та інших організацій, що працюють безпосередньо з населенням. За запрошенням організаторів тренінгове навчання також пройшла інспектор Новгородківського районного сектору пробації Світлана Харитонова.

Тема тренінгу «Оптимізація медичної допомоги ВІЛ+ людям м. Кропивницький та Кіровоградської області. Добровільне консультування і тестування на ВІЛ» охопила дуже великий об'єм тем, які висвітлили епідситуацію в світі, Україні та Кіровоградській області, шляхи передачі та профілактику ВІЛ, новітні методи діагностики та лікування. Крім того, були обговорені теми вірусних гепатитів та туберкульозу та інші. Присутні в доступній та дуже цікавій формі ознайомились з навичками ефективної комунікації та консультування, обговорили стигму і дискримінацію уразливих груп населення.

Всі учасники отримали сертифікати про успішне закінчення тренінгу, а також багато корисних матеріалів для профілактичної та консультативної роботи з населенням.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії Центру пробації в Кіровоградській області