A- A A+

Профінформаційний семінар з орієнтації на службу у Збойні сили України

Нещодавно Новгородківським районним центром зайнятості спільно з представниками Новгородківського військового комісаріату Задорожним О.В., начальником мобілізаційного відділення, Цурканом О.С., начальником служби захисту інформації відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. З початку 2018 року проведено 4 таких заходів та проінформовано близько 140 осіб.

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних. Сьогодні, як ніколи, актуальними є проблеми безробіття і популяризації контрактної служби в Збройних Силах України. Учасники зустрічі ознайомилися з перевагами зарахування на контрактну службу.

Детальніше: Профінформаційний семінар з орієнтації на службу у Збойні сили України

Профілювання безробітних

Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є створення умов для повернення зареєстрованих безробітних, в першу чергу соціально-вразливих категорій населення та внутрішньо-переміщених осіб, до продуктивної зайнятості.     З метою ефективного виконання цього завдання, визначення інструментів, які прискорять процес працевлаштування, впроваджено процедуру профілювання безробітних. Дана методика розроблена з метою визначення процедури профілювання категорій безробітних, які мають труднощі при працевлаштуванні та є схильними до ризику тривалого безробіття.

Профілювання безробітних – система класифікації безробітних на категорії в залежності від прогнозованого ризику тривалого безробіття, який оцінюється на підставі індивідуальних характеристик безробітного, що відображають потенціал працевлаштування та мотивацію до працевлаштування, з подальшим визначенням пакету програм зайнятості для кожного безробітного індивідуально.

Детальніше: Профілювання безробітних

До уваги роботодавців!

Якщо Вам потрібні кваліфіковані працівники вже сьогодні або на перспективу – звертайтесь до служби зайнятості.

Вам запропонують зберегти час та гроші шляхом професійного навчання безробітних за Вашим замовленням на конкретну посаду або робоче місце.

Підготовка фахівців здійснюється на базі навчальних закладів Кіровоградщини та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За послугами звертайтеся до Новгородківського районного центру зайнятості: смт Новгородка, вул. Криворізька, 10, телефони 2-10-09, 2-07-07.

Легальна трудова діяльність – основа соціальної захищеності працюючого населення

     Чи часто люди задумуються над тим, якими вони будуть у старості? Який спосіб життя будуть вести, за що жити? Чи потрібно захищати свої права відповідно до законодавства? Мабуть, більшість – не часто. Багатьом важливіше отримати гарну заробітну плату сьогодні, не задумуючись про день завтрашній. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів.

      Боротьба за істотне скорочення й обмеження нелегальної зайнятості – одне із пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості. Саме тому у стінах Новгородківського районного центру зайнятості відбувся семінар присвячений легалізації трудових відносин. Трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці.

Детальніше: Легальна трудова діяльність – основа соціальної захищеності працюючого населення

«Гаряча лінія» державної служби зайнятості

14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

До уваги роботодавців!

НОВГОРОДКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ, що юридичним особам ( в тому числі державним, комунальним установам), фізичним особам – підприємцям, які використовують працю найманих працівників (незалежно від місцезнаходження) необхідно подавати до районного центру зайнятості Звітність ”Інформацію про попит на робочу силу (вакансії)” за   формою № 3-ПН.

Дана Інформація подається за наявності попиту на робочу силу (вакансії) – не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

За детальнішою інформацією просимо звертатись до Новгородківського РЦЗ. Адреса: смт. Новгородка, вул. Криворізька, 10. Телефон 2-07-07.

Працюємо легально

Сьогодні, коли на ринку праці відчутний дефіцит вільних робочих місць, існує дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, тому незайняті громадяни погоджуються на будь-яке місце праці.

Суттєвою проблемою, яка зараз існує в Україні, є проблема тіньової економіки. Це, зокрема, стосується питання виплати роботодавцями працівникам заробітної плати „в конвертах” - тобто нелегальне використання роботодавцями праці найманих працівників.

Робота без документального оформлення трудових відносин з роботодавцем – одна з характерних прикмет нашого часу. Хоча більшість роботодавців дотримуються трудового законодавства, чимало таких, які порушують його. Бажання не сплачувати податки та передбачені чинним законодавством страхові внески - саме це зумовлює наявність нелегальної зайнятості та видачу зарплати „в конверті”. На жаль, такі порушення викриваються під час чи не кожної перевірки контролюючих органів.

Детальніше: Працюємо легально

Шановні роботодавці!

Ви маєте потребу в кадрах?

Зверніться до державної служби зайнятості – ми підберемо персонал на Ваше замовлення!

Для цього:

будуть детально з'ясовані Ваші вимоги до претендента на роботу;

будуть проаналізовані професійно-кваліфікаційні характеристики шукачів роботи, зареєстрованих у центрі зайнятості;

буде здійснено профвідбір претендентів за допомогою профдіагностичних методик;

Детальніше: Шановні роботодавці!

“Легальне працевлаштування за кордоном”

Ви шукаєте роботу за кордоном?

Врахуйте, що перетин кордону, перебування в іншій країні і працевлаштування обов’язково мають бути легальними!

Знайти іноземного роботодавця Ви можете різними шляхами: самостійно, за сприянням ліцензованих приватних агентств зайнятості та за допомогою державної служби зайнятості. Інформація про ліцензіатів розміщена на Інтернет-сторінці Міністерства соціальної політики України.

Легальне працевлаштування за кордоном гарантує підбір роботи відповідно до міжурядових угод про взаємне або тимчасове працевлаштування. У реалізації таких угод задіяна державна служба зайнятості.

Детальніше: “Легальне працевлаштування за кордоном”

До уваги роботодавців району!

Статтею 14 Закону України „Про зайнятість населення”підприємствам, установам, організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Про виконання встановленої норми закону Вам необхідно до 1 лютого 2018 року подати до Новгородківського районного центру зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2017 рік (згідно встановленої форми).

Додаткова інформація за телефоном – 2-07-07 (відділ надання соціальних послуг Новгородківського РЦЗ).