A- A A+

Чи можуть бути зареєстровані як безробітні громадяни інших країн?

           Можуть, але за певних умов.

Іноземці чи особи без громадянства повинні мати певний статус, наданий їм органами Державної міграційної служби України.

         Найбільш поширеною категорією іноземців, які можуть бути зареєстровані як безробітні, є іноземці, які постійно проживають в Україні – особи, які одержали дозвіл на імміграцію.

         Для реєстрації таких осіб їм потрібно пред’явити посвідку на постійне проживання.

Детальніше: Чи можуть бути зареєстровані як безробітні громадяни інших країн?

Як обрати професію: служба зайнятості підготувала для майбутніх випускників профорієнтаційні відеоролики

Державною службою зайнятості створено ряд відеороликів профорієнтаційного спрямування, які мають на меті спонукати учнів випускних класів до визначення своєї майбутньої професії.

Коротенькі 2-хвилинні відео розповідають про вимоги та характеристики 20-ти актуальних професій, потенційні місця роботи та необхідні якості людини.

Детальніше: Як обрати професію: служба зайнятості підготувала для майбутніх випускників профорієнтаційні...

Офіційна робота на ринку праці Держави Ізраїль: опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур – актуальні професії

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників України на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур – професії зараз актуальні на ринку праці Держави Ізраїль.

Детальніше: Офіційна робота на ринку праці Держави Ізраїль: опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур –...

«У Кропивницькому визначили трійку лідерів серед професій»

Протягом січня 2019 року до центрів зайнятості Кіровоградщини від роботодавців регіону надійшло майже 2,9 тисяч вакансій.

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 56,3%
Друге місце посіли службовці – 30,8% і 12,9% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися так:

Детальніше: «У Кропивницькому визначили трійку лідерів серед професій»

Чи є робота під час виборів особливим видом зайнятості для безробітних? Про участь безробітних у роботі виборчих комісій

За загальними нормами Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792, зайнятість особи є підставою для припинення реєстрація безробітного. Під такою зайнятістю розуміється, зокрема, працевлаштування за наймом на умовах трудового договору, укладення цивільно-правового договору про виконання робіт (надання послуг).

У той же час, відповідно до абзацу 2-го підпункту 1-го пункту 30 вказаного Порядку, не є підставою для припинення реєстрації безробітного початок зайнятості особи у вигляді зайнятості працею, пов’язаною з організацією підготовки та проведення виборів Президента України.

Детальніше: Чи є робота під час виборів особливим видом зайнятості для безробітних? Про участь безробітних у...

Кондитерське мистецтво: безробітним Кіровоградщини пропонують опанувати «солодку» професію Солодке хобі може перерости в професію: навчайтеся на кондитера – у вас є шанс!

Кондитерська справа – це не так легко, як здається на перший погляд. За всією цією красою стоїть щоденна монотонна праця.

Кондитер – це та професія, майстри якої створюють свято у вирі буденності, передають барви природи та свою творчу фантазію у смачному солодкому диві. Небагато знайдеться людей, котрі відмовилися б від витворів умілих рук професіонала. Творчість кондитера здатна задовольнити не лише гастрономічні, а й естетичні та культурні смаки сучасної людини.        

Детальніше: Кондитерське мистецтво: безробітним Кіровоградщини пропонують опанувати «солодку» професію ...

Які особливості реєстрації в центрі зайнятості внутрішньо переміщених осібта які документи подають при зверненні до центру зайнятості учасники АТО?

При реєстрації в центрі зайнятості внутрішньо переміщені особи пред'являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та надають її копію.

У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення, внутрішньо переміщені особи також пред'являють:

- заяву про припинення трудових відносин, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців), або відповідне рішення суду у разі припинення трудових відносин (припинення зайнятості) у судовому порядку;

Детальніше: Які особливості реєстрації в центрі зайнятості внутрішньо переміщених осібта які документи...

Мінсоцполітики про працевлаштування осіб передпенсійного віку за квотою

Мінсоцполітики у листі від 09.11.2018р. №21833/0/2-18/53 розповіло про надання інформації щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку.

Розрахунок квоти підприємствами, установами та організаціями, у яких середньооблікова штатна чисельність становить 20 осіб.

На підприємства, установи та організації, у яких штатна чисельність становить 20 осіб, поширюється вимога про виконання квоти, визначеної абзацом другим частини другої статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» (далі — Закон), відповідно до якої підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб установлюється квота в розмірі не менше ніж одна особа у середньообліковій чисельності штатних працівників, якій до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Детальніше: Мінсоцполітики про працевлаштування осіб передпенсійного віку за квотою

ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА

Новгородківська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості повідомляє про можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників в галузі будівництва на ринку праці Держави Ізраїль.

Працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі проводиться за 4 професіями:

Детальніше: ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА

До уваги шукачів роботи ! Зручно та ефективно! «Електронні послуги» - це «Електронний кабінет шукача»

«Електронний кабінет шукача роботи», який прискорює доступ до послуг Служби зайнятості та надає можливість зареєстрованим шукачам роботи отримати необхідну інформацію в дистанційному форматі.

За допомогою цього електронного сервісу громадяни мають можливість:

Детальніше: До уваги шукачів роботи ! Зручно та ефективно! «Електронні послуги» - це «Електронний кабінет ...