A- A A+

Стань майстром нігтьової естетики за підтримки служби зайнятості. Служба зайнятості пропонує безкоштовно стати експертом б’юті-галузі. Створювати красу: безробітних Кіровоградщини запрошують стати манікюрниками.

Професія манікюрника зараз надзвичайно популярна та гарно оплачувана, адже доглянуті руки та нігті – візитна картка сучасної успішної жінки. Красивий, акуратний манікюр додає впевненості у собі, підіймає настрій та неодмінно привертає увагу оточуючих.

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці.Саме тому, для бажаючих отримати професію манікюрника, за сприяння обласного центру зайнятості з 27 лютого поточного року на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 3,5 місяці

Детальніше: Стань майстром нігтьової естетики за підтримки служби зайнятості. Служба зайнятості пропонує...

Середній розмір зарплати у вакансіях на Кіровоградщині – 6606 гривень

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, станом на 24 лютого 2020 року становила 2007 одиниць.

Середній розмір запропонованої заробітної плати у вакансіях становив 6006 гривень.

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися так:

-         з мінімальною заробітною платою – 500 одиниць;

Детальніше: Середній розмір зарплати у вакансіях на Кіровоградщині – 6606 гривень

На Кіровоградщині вакантними є близько 300 робочих місць у сфері залізничного транспорту

Якісний підбір персоналу є однією з найважливіших складових успіху діяльності будь-якого підприємства, установи, організації. Можна навести чимало прикладів, коли вирішальне значення для реалізації планів і проектів підприємства мають вдало підібрані кадри.

За інформацією обласного центру зайнятості, наразі підприємства залізничної сфери Кіровоградщині потребують 284 працівника.

Так, на сьогодні є потреба у фахівцях за 38-ма професіями: акумуляторниках (6 вакансій),водіях автотранспортних засобів (9 вакансій), гальваніках (2 вакансії), дефектоскопістах з газового та рідинного контролю (6 вакансій), електрогазозварниках (6 вакансій), Електрозварник ручного зварювання

Електрозварник ручного зварювання

Електрозварник ручного зварювання

ееееелектрозварниках ручного зварювання (2 вакансії),

Детальніше: На Кіровоградщині вакантними є близько 300 робочих місць у сфері залізничного транспорту

Безробітних Кіровоградщини запрошують безкоштовно стати озеленювачами Навчись професійно озеленювати довкілля за підтримки служби зайнятості

Озеленювач – це працівник, який займається озелененням територій будинків, вулиць та міст, створює красу в парках за допомогою квітників, клумб, газонів, охайно доглянутих дерев та квітучих кущів. Без них місто би поросло бур’янами, а клумби перетворилися на занедбані ділянки.Від їхніх умінь та працьовитих рук залежить чи будуть клумби, газони, кущі та дерева доглянутими.

Основними завданнями озеленювача є підготовка ґрунту, посадкового матеріалу, добрив; здійснення догляду за зеленими насадженнями за допомогою простих інструментів і пристосувань; виконання складних робіт із застосуванням машин та механізмів; виконання особливо складних робіт, пов'язані з вирощуванням рослин на гідропоніку їх вегетативним розмноженням.

Детальніше: Безробітних Кіровоградщини запрошують безкоштовно стати озеленювачами Навчись професійно...

Безробітних Кіровоградщини запрошують здобути одну з найромантичніших професій

Кухар судновий – одна з найромантичніших професій сьогодення, але водночас одна з найважчих. Кулінарія – це давнє мистецтво. Тільки кухар знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами та вміє «смачно» подавати приготоване до столу.

21 лютого поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «кухар судновий». Курс навчання триватиме 5 місяців.

Відповідно до навчального плану майбутні кухарі повинні засвоїти технологію приготування усіх видів страв та кулінарних виробів, особливості приготування національних, фірмових страв та страв іноземних кухонь, правила оформлення та подачі порційних страв, а також устрій судна та організацію служби, техніку особистого виживання, протипожежну безпеку, першу медичну допомогу тощо.

Детальніше: Безробітних Кіровоградщини запрошують здобути одну з найромантичніших професій

Кому на Кіровоградщині пропонують найвищу заробітну плату?

Станом на 01 лютого 2020 року кількість вакансій зареєстрованих у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 2234 одиниці.

Трійку лідерів за затребуваністю очолили робітничі професії: найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (26,5% усіх зареєстрованих вакансій), працівників сфери торгівлі і послуг (13,5%), робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (15,5%).

До ТОП-10 актуальних вакансій, у яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату, увійшли:

Детальніше: Кому на Кіровоградщині пропонують найвищу заробітну плату?

Служба зайнятості допомагає безкоштовно освоїти одну з найактуальніших професій Стань експертом у галузі краси за підтримки служби зайнятості Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно навчитися робити ніжки красивими

Хочеш стати педикюрником? Твоє натхнення, помножене на досвід професіоналів — і мрія здійсниться!

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці. Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість здобути у Одеському ЦПТО ДСЗ професію «Педикюрник».

Для бажаючих отримати професію педикюрника, за сприяння обласного центру зайнятості з 19 лютого поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 3 місяці

Детальніше: Служба зайнятості допомагає безкоштовно освоїти одну з найактуальніших професій Стань експертом у...

На ринку праці Кіровоградщини серед безробітних переважають чоловіки

Службою зайнятості Кіровоградщини, з метою покращення ситуації на регіональному ринку праці, надаються соціальні послуг населенню та роботодавцям.

За статтю розподіл зареєстрованих безробітних станом на 01 лютого 2020 року виглядає так: у загальній кількості зареєстрованих безробітних, чоловіки становили – 8,9 тис. осіб (або 52,7%), жінки – 8,0 тис. осіб ( 47,3%).

За віковими групами: 29,0% зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років; 28,3% у віці від 35 до 45 років; 42,6% у віці понад 45 років.

Детальніше: На ринку праці Кіровоградщини серед безробітних переважають чоловіки

Безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно навчитись створювати вишукані інтер’єри Безробітним пропонують безкоштовно отримати професію монтажника гіпсокартонних конструкцій Стань монтажником гіпсокартонних конструкцій за підтримки служби зайнятост

Якщо ви за покликанням творча людина і постійно знаходитесь у пошуку – здобувайте професію монтажника гіпсокартонних конструкцій!

Ставши майстром з монтажу гіпсокартонних конструкцій ви навчитесь: створювати найвишуканіший інтер'єр будь-якого приміщення, змонтовувати віконну чи дверну арку, виконувати монтаж вишуканого дизайну підвісної стелі, облаштовувати стінні вітражі, виготовляти найрізноманітніші перегородки стін. Професія користується чималим попитом на ринку праці.

Опанувати професію «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» Вам допоможе служба зайнятості.

З 17 лютого на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання безробітних громадян цій професії. Навчання триватиме 6,5міс.

Детальніше: Безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно навчитись створювати вишукані інтер’єри...

Роботодавці Кіровоградщини можуть позмагатися за звання найкращого Увага, конкурс! На Кіровоградщині стартує конкурс на звання «Кращий роботодавець року»

З метою заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг), а також зменшення напруженості на ринку праці Кіровоградщини, у 2020 році проводиться конкурс на звання «Кращий роботодавець року».

Наразі розпочато підготовчий етап проведення конкурсу, активним учасником якого є Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Участь у конкурсі можуть узяти великі, середні та малі підприємства, установи, організації усіх форм власності.

Детальніше: Роботодавці Кіровоградщини можуть позмагатися за звання найкращого Увага, конкурс! На...