ПОПЕРЕДЖАЄМО ДОВГОТРИВАЛЕ БЕЗРОБІТТЯ

Днями в Новгородківському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі, участь в якому взяли 16 безробітних.

Мета заходу - подолання внутрішніх конфліктів і формування позитивної мотивації до трудової діяльності.

Захід провела провідний фахівець з питань зайнятості Гупалюк А.А., яка допомогла безробітним у визначенні перешкод, що заважають знайти роботу, та шляхів їх подолання. Учасники тренінгу здійснили аналіз власних умінь та навичок, що дають змогу розширити діапазон пошуку роботи; визначення ступеню готовності до пошуку роботи та прискорення працевлаштування.

Учасники залишилися задоволені та висловили побажання у необхідності проведення подібних заходів. Наприкінці всім присутнім роздані інформаційні буклети з корисною інформацією на вищезазначену тематику.

Директор РЦЗ                         В.Ніколаєнко