“Легальне працевлаштування за кордоном”

Ви шукаєте роботу за кордоном?

Врахуйте, що перетин кордону, перебування в іншій країні і працевлаштування обов’язково мають бути легальними!

Знайти іноземного роботодавця Ви можете різними шляхами: самостійно, за сприянням ліцензованих приватних агентств зайнятості та за допомогою державної служби зайнятості. Інформація про ліцензіатів розміщена на Інтернет-сторінці Міністерства соціальної політики України.

Легальне працевлаштування за кордоном гарантує підбір роботи відповідно до міжурядових угод про взаємне або тимчасове працевлаштування. У реалізації таких угод задіяна державна служба зайнятості.

Тож скористайтесь Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості або зверніться безпосередньо до Новгородківського районного центру зайнятості для ознайомлення з детальною інформацією про легальне працевлаштування за кордоном!