Легальна трудова діяльність – основа соціальної захищеності працюючого населення

Чи часто люди задумуються над тим, якими вони будуть у старості? Який спосіб життя будуть вести, за що жити? Чи потрібно захищати свої права відповідно до законодавства? Мабуть, більшість – не часто. Багатьом важливіше отримати гарну заробітну плату сьогодні, не задумуючись про день завтрашній. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів.

Боротьба за істотне скорочення й обмеження нелегальної зайнятості – одне із пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості. Саме тому у стінах Новгородківського районного центру зайнятості відбувся семінар присвячений легалізації трудових відносин. Трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці.

Працівники центру зайнятості впевнені, що даний семінар допоміг безробітним вирішити, що є найголовнішим – жити одним днем, чи мати впевненість у завтрашньому дні та отримувати певні соціальні гарантії.