Тісна співпраця з роботодавцями - запорука працевлаштування безробітних

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Так нещодавно в Новгородківській районній філії Кіровоградського ОЦЗ пройшли зустрічі на тему «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» з найбільш успішними роботодавцями.

Метою таких зустрічей є ознайомлення зі структурою, функціями та завданнями служби зайнятості, а також обговорення шляхів та форм співпраці центру зайнятості щодо розгортання активних заходів сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

В ході зустрічей роботодавці та фахівці служби зайнятості найбільшу увагу приділяли питанню працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО для поліпшення ситуації на ринку праці.

Найкращими прикладами тісної і плідної співпраці Новгородківської районної філії Кіровоградського ОЦЗ можна вважати співпрацю з СФГ «Вовчик», СТОВ «Інгулокамянське», ПП «Гарант» , ТОВ «Прогрес», ТДВ «Неоальянс», ПСП «Вершинокамянське», ПСП «Чечеліївське», ПАФ «МЮННТ», МПП «Грант» та інші. Ці підприємства займаються вирощуванням зернових та технічних культур, та є найбільшими підприємствами у Новгородківському   районі.

Для безробітних, які не мають достатніх професійних навиків або досвіду, служба зайнятості організовує стажування безпосередньо на базі підприємства. Це допомагає їм вдосконалили професійні якості, адаптуватися на майбутньому місці праці до умов виконання робіт, до обладнання, технології та колективу.

Підсумовуючи, хочеться зазначити, що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечують стабільність на ринку праці району та вирішують проблеми зайнятості населення.

В.Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії Кіровоградського ОЦЗ