Презентація Національної поліції України як роботодавця

Презентація Національної поліції України як роботодавця. Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є тісна взаємодія з роботодавцями, оскільки саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості.

Саме нові форми співпраці з роботодавцями такі, як організація «Днів відкритих дверей на виробництві», «Презентації роботодавця» дають можливість шукачеві роботи ознайомитись безпосередньо з роботою підприємства, вимогами до майбутньої професії, а роботодавцеві підібрати кандидатуру на заміщення вакантної посади.

Так, 05 липня 2018 рокув Новгородківській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено презентацію умов вступу на службу в поліцію на вакантні посади до підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Захід проведено за участю начальника Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області майора поліції Осієвського Віталія Володимировича.

У ході зустрічі присутні мали змогу ознайомитись з вакансіями, вимогами до кандидатів на вакантні посади, умовами конкурсного відбору, проходження служби та матеріальне забезпечення.

Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування: шукачі роботи мали можливість отримати повну інформацію, що стосується діяльності Національної поліції загалом.

В.Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії Кіровоградського ОЦЗ