Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2018 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2018р. реалізовано промислової продукції на суму 19,5 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 14,2 млрд.грн (73,2%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 21,8%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 36,2% на суму 7,1 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 3,9 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 0,9 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 3,6 млрд.грн або 18,7% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області