СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ НОВГОРОДКІВСЬКОГО РАЙОНУ у січні–серпні 2019 року

Населення. На 1 серпня 2019р. на території району проживало 15 тис. осіб. У січні–липні 2019р. чисельність населення скоротилася на 156 осіб.

Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість безробітних, зареєстрованих у Новгородківській районній філії, на кінець серпня 2019р. становила 167 осіб.

Роздрібний товарооборот підприємств. У січні–червні 2019р. підприємствами (юридичними особами) Новгородківського району, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізовано споживчих товарів на суму 41,8 млн.грн, що становило 0,7% обсягу роздрібного товарообороту області.

Частка продажу непродовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту району становила 52,3%, непродовольчих – 47,7%.

Порівняно з січнем–червнем 2018р. обсяг роздрібного товарообороту району збільшився на 9,9%.

Обсяг продажу товарів, що вироблені на території України, становив 90,3% роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі району.

Головне управління статистики у Кіровоградській області