Зовнішня торгівля товарами Кіровоградської області з країнами ЄС у січні–серпні 2019 року

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу у січні–серпні 2019р. становив 119,4 млн.дол. США, імпорту – 72,3 млн.дол., що відповідно в 1,7 раза та на 11,9% більше обсягів січня–серпня 2018р.

Зовнішньоторговельні операції проводилися з 28 країнами Європейського Союзу.

Частка експорту товарів до країн ЄС становила 28,1% загального обсягу експорту по області.

Найбільше експортовано продуктів рослинного походження, жирів та олій тваринного або рослинного походження, машин, обладнання та механізмів; електротехнічного обладнання, мінеральних продуктів.

У структурі імпортних надходжень переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту (крім залізничного), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.

Головне управління статистики у Кіровоградській області