Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–вересні 2019 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні–вересні 2019р. реалізовано промислової продукції на суму 23,5 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 17,3 млрд.грн (73,7%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 20,8%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 34,7% на суму 8,2 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 4,2 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 1,1 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 4,3 млрд.грн або 18,1% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області