Роздрібна торгівля Кіровоградської області у січні–вересні 2019 року

Підприємствами-юридичними особами області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–вересні 2019р. реалізовано споживчих товарів на суму 9949,6млн.грн, що в порівнянних цінах на 11% більше, ніж у січні–вересні 2018р.

Продаж продовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту займав 50,2%, непродовольчих – 49,8%.

Найбільшу частку серед продажу продовольчих товарів у торговій мережі займали алкогольні напої, молочні продукти, тютюнові вироби (включаючи супутні товари), цукрові кондитерські вироби, хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, фрукти та овочі, свіжі, м'ясні продукти, інші напої (безалкогольні); непродовольчих – фармацевтичні товари, бензин моторний, пропан, бутан та метан для автомобілів, газойлі (паливо дизельне), косметичні товари й вироби для туалетних кімнат, автомобілі, деталі та приладдя для них, побутові електротовари, медичні та ортопедичні товари.

Частка продажу товарів, що вироблені на території України, становила 67,3% усіх реалізованих товарів у торговій мережі підприємств області.

Головне управління статистики у Кіровоградській області