Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 грудня 2019 року

Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) на 1 грудня 2019р. становила 14,2 млн.грн або 0,4% загальної суми боргу в Україні.

Обсяг невиплаченої заробітної плати на початок грудня 2019р.становив один відсоток фонду оплати праці, нарахованого за листопад 2019р.

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня 2019р. становила 8,5 млн.грн або 59,9% загальної суми боргу по області.

На початок грудня 2019р. вчасно не отримали заробітну плату 1569 працівників, кожному з яких не виплачено в середньому по 5,4 тис.грн.

Головне управління статистики у Кіровоградській області