Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–листопаді 2019 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні–листопаді 2019р. реалізовано промислової продукції на суму 29,1 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 21,2 млрд.грн (72,8%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 21,4%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 35,1% на суму 10,2 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 5,3 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 1,3 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 5,4 млрд.грн або 18,7% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області