Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у 2019 році

Підприємствами Кіровоградської області у 2019р. реалізовано промислової продукції на суму 32,2 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 23,3 млрд.грн (72,2%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 21,3%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 35,2% на суму 11,3 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 6 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 1,4 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 6,2 млрд.грн або 19,3% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області