Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні 2020 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні 2020р. реалізовано промислової продукції на суму 2,6 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 1,7 млрд.грн (66,2%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 25%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 33,6% на суму 884,9 млн.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 544,4 млн.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 99,1 млн.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 776,8 млн.грн або 29,5% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області