Зовнішня торгівля товарами Кіровоградської області з країнами ЄС у січні 2020 року

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу у січні 2020р. становив 22,5 млн.дол. США, імпорту – 6,9 млн.дол., що відповідно в 1,9 раза та в 1,5 раза більше обсягів січня 2019р.

Зовнішньоторговельні операції проводилися з 27 країнами Європейського Союзу.

Частка експорту товарів до країн ЄС становила 36,3% загального обсягу експорту по області.

Найбільше експортовано жирів та олій тваринного або рослинного походження, продуктів рослинного походження, живих тварин; продуктів тваринного походження, готових харчових продуктів.

У структурі імпортних надходжень переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту (крім залізничного), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.

Головне управління статистики у Кіровоградській області