Зовнішня торгівля товарами Кіровоградської області з країнами ЄС у січні–лютому 2020 року

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу у січні–лютому 2020р. становив 45,9 млн.дол. США, імпорту – 14 млн.дол., що відповідно в 2,3 раза та 10,8% більше обсягів січня–лютого 2019р.

Зовнішньоторговельні операції проводилися з 27 країнами Європейського Союзу.

Частка експорту товарів до країн ЄС становила 31,7% загального обсягу експорту по області.

Найбільше експортовано жирів та олій тваринного або рослинного походження, продуктів рослинного походження, живих тварин; продуктів тваринного походження, готових харчових продуктів.

У структурі імпортних надходжень переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту (крім залізничного), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.

Головне управління статистики у Кіровоградській області