A- A A+

До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу та інших підприємств Новгородківського району!

         З метою оновлення інформації про інвестиційні можливості області, пропонуємо Вам до 18 лютого 2019 року надати анкети:

         - земельних ділянок, що пропонуються під реалізацію інвестиційних проектів (інвестиційна пропозиція Greenfield), площею більше 5 га;

      - об’єктів нерухомості, що пропонуються під реалізацію інвестиційних проектів (інвестиційна пропозиція Brownfield), площею більше 50 тис. кв. м;

         - інвестиційних проектів.

         Форми анкет (на 6 арк.) можна отримати в управлінні агропромислового розвитку Новгородківської РДА.

         За довідками звертатись за тел.:

-         2 04 65 (управління АПР райдержадміністрації);

-         24 77 85 (департамент АПР облдержадміністрації).

Управління АПР райдержадміністрації

Про реєстрацію фермерських господарств

Відповідно до листа Мінагрополітики України від 24 січня 2019 року № 37-18-12/1044 значні обсяги прямої державної підтримки передбачають збільшення кількості отримувачів державної допомоги і вимагають суттєвого удосконалення механізмів адміністрування, контролю, моніторингу та аудиту програм державної підтримки, а також виконання інших функцій, які забезпечують найбільш ефективне використання бюджетних коштів, досягнення збалансованості у фінансуванні програм підтримки, стійкий соціально – економічний розвиток на селі, підвищення конкурентоспроможності виробників та секторів АПК, розширення товарної структури експорту та утвердження України на світових ринках продовольства.

Саме з метою розв’язання зазначених проблем Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Детальніше: Про реєстрацію фермерських господарств

Про виплату орендної плати за 2018 рік за оренду земельних паїв громадян

     Управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації інформує, що виплату орендної плати за 2018 рік за оренду земельних паїв громадян завершено. За 2018 рік фактично виплачено 82,494 млн. грн., що в середньому становить близько 5,5 відсотків від нормативної грошової оцінки орендованої землі. Найбільшу орендну плату по Новгородківському району в 2018 році - від 7 до 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних паїв, виплачували такі господарства : ТДВ «Неоальянс», ТОВ «Михайлівське Плюс»,   ТОВ «Інтер-Контакт-Агро», ПСП «Старт».

Детальніше: Про виплату орендної плати за 2018 рік за оренду земельних паїв громадян

До уваги керівників фермерських господарств району!

   Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та журналом «АгроPRO» опрацьовується питання проведення семінару для сільськогосподарських товаровиробників на тему: «Актуально про податки та земельні правовідносини» (далі - Захід). Захід відбудеться 29 листопада 2018 року об 11:00 год. у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

   На Заході планується розглянути проблемні питання у сфері оподаткування, земельних, господарських і трудових відносин, надати практичні рекомендації, зокрема, як зберегти права користування землею.

     Запрошуємо Вас взяти особисту участь у Заході.

Управління АПР (т. 2 04 65)

Розрахунки по виплаті орендної плати

В районі підходять до завершення розрахунки по виплаті орендної плати за оренду земельних ділянок. На сьогоднішній день сільгосппідприємствами району за оренду паїв фізичних осіб сплачено понад 70 млн. грн. – це більш ніж на 60% більше від очікуваної суми. Розрахунки ще тривають до кінця року, про їх результати буде поінформовано. В разі виникнення запитань щодо виплати орендної плати за землю у 2018 році, чи укладанні договорів оренди земельних ділянок, звертайтеся до управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації.

Бюджетна субсидія для новостворених фермерських господарств

Управління агропромислового розвитку інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 року №911 внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. Зокрема, запроваджується бюджетна субсидія для новостворених фермерських господарств у розмірі 3 тис. грн. на 1 гектар. Максимальний розмір субсидії – 60 тис. грн. на одне фермерське господарство.

Крім того, бюджетна субсидія надаватиметься на кожного члена фермерського господарства у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму (до 30000 грн. на 1 фермерське господарство). Нові напрями державної підтримки будуть реалізуватися через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Адреса Кіровоградського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 415. Телефон: (0522) 243702, факс: (0522) 243340. Директор відділення – Яцканич Михайло Іванович.

Детальніше: Бюджетна субсидія для новостворених фермерських господарств

КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

     Доводимо до Вашого відома, що приймання документів  для компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами (ПКМУ №300 від 29.04.2015р.) закінчується 29 листопада 2018 року.

Про спалювання сухих залишків та опалого листя

Дуже часто спалювання сухих рослинних залишків та опалого листя призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Призводячи до серйозних порушень стану навколишнього природного середовища випалювання завдає непоправної шкоди здоров’ю населення. Внаслідок чого за останні роки відбувається катастрофічне поширення ракових захворювань, хвороб легенів, різного роду алергій.

Упродовж пожежонебезпечного періоду підприємствам, установам, організаціям (незалежно від виду їх діяльності, форм власності) та громадянам забороняється:

Детальніше: Про спалювання сухих залишків та опалого листя