A- A A+

Зміни до Закону України про відходи

Повідомляємо,що відповідно змін визначених Законом України «Про внесення до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами» від 02.10.2012 року з метою обмеження та запобігання негативного впливу відходів на навколишнє природнє середовище та здоров’я людини, відповідно до пункту «і» частини першої ст. 32 Закону України «Про відходи» забороняється з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів на полігонах та сміттєзвалищах,тобто необхідно здійснити технологічні операції, пов’язанііз зміною фізичних, хімічних чи біологічних властивостей відходів, з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання, перевезення, утилізації чи видалення.

Управління агропромислового розвитку Новгородківської РДА

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

На виконання телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 листопада 2017 року №37-13-12/25152 Кабінетом Міністрів України 08 листопада 2017 року схвалено проект розпорядження "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року      № 525", яким передбачається збільшення видатків за бюджетною програмою 2801350 "Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними" на 224,3 млн. грн.

У зв'язку із зазначеним, керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які здійснювали посадку багаторічних насаджень протягом року, для можливої компенсації коштів при виконанні всіх вимог Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 подати відповідні документи до районної комісії, яка створена і діє при управлінні агропромислового розвитку Новгородківської РДА в термін до 15 грудня звітного бюджетного року.

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

До уваги орендарів водних об’єктів району

     Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області попереджає про наслідки використання під час господарської діяльності водних об’єктів та річок з порушеннями встановлених вимог (розташування, засмічення та будівництво в прибережних смугах водних об’єктів, тощо) на території району.

     Відповідно до наданих повноважень та з метою посилення державного контролю щодо охорони, збереження та використання водних об’єктів Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства органами виконавчої влади, місцевого самоврядування особливо приділяється увага стосовно розроблення проектів землеустрою і встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об’єктів на підконтрольних територіях, а також при використанні громадянами та суб’єктами господарювання земельних ділянок у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об’єктів.

Детальніше: До уваги орендарів водних об’єктів району

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Державна фінансова підтримка сільгосптоваровиробників у 2017 році здійснюється за такими напрямками:

1. Надання дотацій сільськогосподарським товаровиробникам.

Право на отримання бюджетної дотації мають юридичні особи та фізичні особи — підприємці:

  • основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно;
  • які займаються такими видами діяльності (код згідно КВЕД): 01.13, 01.21, 01.24, 01.25, 01.41, 01.42, 01.43, 01.45, 01.46, 01.47, 01.49, 01.15, 10.11, 10.12, 10.51, 10.80;
  • які є платниками ПДВ та в установленому порядку включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації доводить до відома всіх підприємств АПК, що обласною конкурсною комісією Кіровоградської обласної державної адміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів розпочинається прийом документів для визначення суб’єктів господарювання у 2017 році для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Умови надання компенсації визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Національний Сорочинський ярмарок

         Повідомляємо, що у період з 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Офіційне відкриття 22 серпня об 11:00.

         Запрошуються до участі підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, пісенні, танцювальні та музичні колективи.

         Продовжується прийом заявок від усіх категорій учасників.

        Умови участі та бланк заявки – на сайті www.yarmarok.in.ua тел./факс: (0532) 69-70-20; 69-70-21, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

         Бажаючих взяти участь у Національному Сорочинському ярмарку просимо повідомити управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації (тел. 2-04-65), або департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації (тел. 24-77-93).

День поля

Запрошення на день поля

Про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних комісій для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрац

Дата та місце проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних комісій для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби Новгородківської районної державної адміністрації (далі – Конкурсна комісія): 10 год. 00 хв. 02 серпня 2017 року, вул. Центральна, 5а.

Вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії;

наявність статусу юридичної особи;

Детальніше: Про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних...

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району. Про компенсацію за техніку

          Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за бюджетною програмою КПКВК 2801580 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень.

         Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району. Про компенсацію за техніку