A- A A+

Конкурс для дітей

Управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації пропонує дітям віком від 4 до 12 років прийняти участь у всеукраїнському конкурсі на сільськогосподарську тематику «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я - винахідник».   Деталі конкурсу можна дізнатись на сайті WWW.t-i-t.com.ua. Учасникам бажаємо перемог та цікавих призів.

Правила використання і застосування отрутохімікатів, яких потрібно неухильно дотримуватися

       У зв’язку з частими зверненнями бджолярів, щодо потрави бджіл внаслідок застосування пестицидів сільгоспвиробниками на полях в період медозбору, управління агропромислового розвитку Новгородківської надає роз’яснення.

     Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище, сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними. Асортимент пестицидів, засоби, сфера застосування, норми, кратність обробок повинні відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я та Мінекобезпеки.

Детальніше: Правила використання і застосування отрутохімікатів, яких потрібно неухильно дотримуватися

До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності Новгородківського району. Щодо отримання дозволів на спеціальне водокористування

     Доводимо до Вашого відома, що законом України від 07 лютого 2017 року № 1830-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» внесено зміни до Водного кодексу України, які набирають чинності з 04 червня 2017 року, згідно з якими дозволи на спеціальне водокористування будуть видаватись територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

       Крім того, Законом встановлено вичерпний перелік документів, необхідних для його отримання. Станом на поточний час дозволи на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення видаються Департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Детальніше: До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності Новгородківського району. Щодо отримання...

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ!

22 лютого 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністру України "Про затвердження Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році"      № 83 від 08.02.2017 року, якою затверджено Порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2017 році

           Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 77 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2017 році (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/77-2017-п).

Детальніше: ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ!

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району. Про реєстрацію техніки.

       Управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, для безперебійного процесу реєстрації сільськогосподарської техніки та зняття її з обліку, Уряд прийняв рішення покласти виконання функцій на територіальні управління Держпродспоживслужби в областях. На території Кіровоградської області діє сектор по реєстрації сільськогосподарської техніки м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи 84 (Тімірязєва), 5 поверх, кім. 503 Г. Приймання документів понеділок, четвер з 8.00 до 17.00 з 12.00 – 13.00 обідня перерва. Контактна особа Бардиш Олександр Валерійович, тел. 050-195-00-28.

       За більш детальною інформацією звертатися до управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації, тел. 2 – 04 – 65.

До уваги керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств району

         Управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації повідомляє про те, що 02 березня 2017 року в залі засідань Новгородківської районної ради відбудеться кущова нарада з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2017 року. Початок роботи семінару о 1000 годині за адресою: смт. Новгородка, вул. Криворізька, 11.

       На нараді будуть розглядатися такі питання:

1. Підсумки роботи агропромислового розвитку області та основні виробничі завдання щодо ресурсного та технологічного забезпечення весняно-польових робіт в 2017 році - Коренюк Сергій Юрійович, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Детальніше: До уваги керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств району

ОГОЛОШЕННЯ

Управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації повідомляє:

           В залі засідань Новгородківської районної ради 23 – 24 лютого 2017 року з 9 години будуть проводитися навчання з питань охорони праці та електробезпеки посадових осіб і спеціалістів, осіб відповідальних за електрогосподарство підприємства.

            Оплата за навчання 240 гривень з 1 чоловіка.

       Запрошуються керівники, спеціалісти, незалежно від форм власності та господарювання.

     За довідками звертатися в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за тел. 2 – 04 – 65.    

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочато розгляд декларацій про відходи суб’єктів господарювання області за 2016 рік

Згідно вимог ст. 17 Закону України "Про відходи" суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для  яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Згідно п. 3 Порядку декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної державної адміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами".

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО суб’єкти господарювання можуть подати декларацію про відходи після 20 лютого поточного року, але тільки через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Про участь у Ярмарку вакансій

     Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації інформує, що 16 березня 2017 року у Білоцерківському національному аграрному університеті за спеціальностями: Агрономія, Садово-паркове господарство, Ветеринарна медицина, Геодезія та землеустрій, Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, Харчові технології, Екологія, Водні біоресурси та аквакультура, Менеджмент, Фінанси, Облік і оподаткування Підприємництво, Торгівля та біржова діяльність буде проводитися Ярмарок вакансій.

Місце проведення Ярмарку вакансій: Білоцерківський національний аграрному університет, пл. Соборна 8/1, час проведення з 10.00 до 17.00 год.

Для підтвердження участі у заході необхідно повідомити до 17 лютого 2017 року у Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників за адресою: 09117 м. Біла Церква, пл. Свободи 8/1, тел. (04563) 5-25-12.

Контактна особа: ЛІСКОВИЧ Володимир Андрійович.

Ел.пошта: robotabnau@yanbex.ua

Моб.: 0674726696.

Умови участі у Ярмарку вакансій додаються.