A- A A+

До уваги орендарів водних об’єктів району

     Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області попереджає про наслідки використання під час господарської діяльності водних об’єктів та річок з порушеннями встановлених вимог (розташування, засмічення та будівництво в прибережних смугах водних об’єктів, тощо) на території району.

     Відповідно до наданих повноважень та з метою посилення державного контролю щодо охорони, збереження та використання водних об’єктів Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства органами виконавчої влади, місцевого самоврядування особливо приділяється увага стосовно розроблення проектів землеустрою і встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об’єктів на підконтрольних територіях, а також при використанні громадянами та суб’єктами господарювання земельних ділянок у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об’єктів.

Детальніше: До уваги орендарів водних об’єктів району

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Державна фінансова підтримка сільгосптоваровиробників у 2017 році здійснюється за такими напрямками:

1. Надання дотацій сільськогосподарським товаровиробникам.

Право на отримання бюджетної дотації мають юридичні особи та фізичні особи — підприємці:

  • основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно;
  • які займаються такими видами діяльності (код згідно КВЕД): 01.13, 01.21, 01.24, 01.25, 01.41, 01.42, 01.43, 01.45, 01.46, 01.47, 01.49, 01.15, 10.11, 10.12, 10.51, 10.80;
  • які є платниками ПДВ та в установленому порядку включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації доводить до відома всіх підприємств АПК, що обласною конкурсною комісією Кіровоградської обласної державної адміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів розпочинається прийом документів для визначення суб’єктів господарювання у 2017 році для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Умови надання компенсації визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Національний Сорочинський ярмарок

         Повідомляємо, що у період з 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Офіційне відкриття 22 серпня об 11:00.

         Запрошуються до участі підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, пісенні, танцювальні та музичні колективи.

         Продовжується прийом заявок від усіх категорій учасників.

        Умови участі та бланк заявки – на сайті www.yarmarok.in.ua тел./факс: (0532) 69-70-20; 69-70-21, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

         Бажаючих взяти участь у Національному Сорочинському ярмарку просимо повідомити управління агропромислового розвитку Новгородківської райдержадміністрації (тел. 2-04-65), або департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації (тел. 24-77-93).

День поля

Запрошення на день поля

Про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних комісій для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрац

Дата та місце проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних комісій для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби Новгородківської районної державної адміністрації (далі – Конкурсна комісія): 10 год. 00 хв. 02 серпня 2017 року, вул. Центральна, 5а.

Вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії;

наявність статусу юридичної особи;

Детальніше: Про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсних...

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району. Про компенсацію за техніку

          Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за бюджетною програмою КПКВК 2801580 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень.

         Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Детальніше: До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району. Про компенсацію за техніку

Конкурс для дітей

Управління агропромислового розвитку Новгородківської районної державної адміністрації пропонує дітям віком від 4 до 12 років прийняти участь у всеукраїнському конкурсі на сільськогосподарську тематику «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я - винахідник».   Деталі конкурсу можна дізнатись на сайті WWW.t-i-t.com.ua. Учасникам бажаємо перемог та цікавих призів.

Правила використання і застосування отрутохімікатів, яких потрібно неухильно дотримуватися

       У зв’язку з частими зверненнями бджолярів, щодо потрави бджіл внаслідок застосування пестицидів сільгоспвиробниками на полях в період медозбору, управління агропромислового розвитку Новгородківської надає роз’яснення.

     Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище, сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними. Асортимент пестицидів, засоби, сфера застосування, норми, кратність обробок повинні відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я та Мінекобезпеки.

Детальніше: Правила використання і застосування отрутохімікатів, яких потрібно неухильно дотримуватися