A- A A+

Стихійна торгівля

Звертаємося до жителів району із застереженням про придбання товарів у місцях «стихійної торгівлі».

Мешканці   району повинні знати і пам’ятати: купівля товарів у невстановлених місцях   в умовах, які не відповідають вимогам, у будь – який час може обернутися лихом для покупців і членів їх родини.

Зверніть увагу, що купуєте Ви продукти у невідомих осіб, які не мають ні дозвільних документів на торгівлю, ні медичних книжок.

Виникають серйозні сумніви, щодо походження пропонованих продуктів, тому що у торгівців відсутні документи, які засвідчують якість та безпеку харчових продуктів. При цьому якість продуктів ніхто з них не гарантує.

Продаж продуктів харчування здійснюється в антисанітарних умовах, із землі. Існує небезпека забруднення харчових продуктів, можуть викликати кишкові захворювання. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. А якщо людина отруїться такими продуктами харчування, вона не зможе довести цей факт, бо не має суб’єкта, якому можна пред’явити звинувачення.

Єдиний правильний спосіб боротьби – це не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі.

Шановні мешканці району! Призиваємо Вас виявити обережність, пильність і не купувати товари в місцях стихійної торгівлі.