УВАГА!!! Розпочалася пероральна вакцинація тварин проти сказу на території області

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03 вересня 2018 року № 100 щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні, із 17 жовтня 2018 року на території Кіровоградської області розпочалася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків.

Звертаємось до мешканців району, з порозумінням поставтеся до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнуйте їх, не беріть до рук, а залиште привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за порозуміння.

Також наголошуємо в зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації на території нашого району по сказу тварин (останній випадок зафіксовано сказ кози с. Велика Чечеліївка, експертний висновок Кіровоградської РДЛВМ від 12 жовтня 2018 року). На даний населений пункт накладено карантин терміном 2 місяці та тривають оздоровчі заходи.

Тому закликаємо мешканців району, при проведені спеціалістами Новгородківської районної державної лікарні ветеринарної медицини заходів щодо профілактики сказу надавати для проведення безкоштовної вакцинації своїх улюбленців.

Пам’ятайте, що всі заходи з профілактики сказу будуть марні, якщо кожен власник тварини не буде розуміти, що він несе відповідальність не тільки за своє здоров’я чи свого улюбленця, але і за здоров’я оточуючих.