ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ САЛЬМОНЕЛИ В ЗАМОРОЖЕНИХ ПРОДУКТАХ ПТАХІВНИЦТВА ТА В ОХОЛОДЖЕНОМУ М’ЯСІ ПТИЦІ

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2020.1666-fup 9 щодо виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presenсe/25G) в заморожених продуктах птахівництва, що експортувалися з Польщі (slaughterhouse Cedrob S.A., PL 14023901 WE, Ujazdówek, Ciechanów; cutting plant – Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o. o. PL 14134304 WE, Mlawa; producer  – Zaklad Przetworstwa Drobiu s. c., Czerwiensk) до Болгарії та України (отримувач: ТОВ «ВІРТУС ТРЕЙД», вул. Святотроїцька, 73/1, кв. 215, м. Черкаси, 18000).

Також, надійшло інформаційне повідомлення RASFF № 2020.2045-fupщодо виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presenсe/25G) в охолодженому м’ясі птиці з Польщі (виробництво: Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o. o. PL 14134304 WE, Mlawa;) до Словакії та України (отримувач: «ТОВ УКРРИБА ЛТД», вул. Городоцька, 355 Г, м. Львів, 79040).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Новгородківський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: вул.. Маяковського, 30, смт. Новгородка, тел.. 2-01-28 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..