A- A A+

До уваги учасників бойових дій антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту

Управління соціального захисту населення Новгородківської адміністрації повідомляє, що учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і отримали посвідчення учасника бойових дій мають право на такі права та пільги:

- 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами);

- разова грошова допомога щороку до 5 травня;

- забезпечення автомобілями;

- забезпечення санаторно-курортними путівками або отримання компенсації замість санаторно-курортного лікування;

- отримання послуг з безкоштовної психологічної реабілітації;

- забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами підвищеної складності;

- підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів;

           Для отримання цих послуг учасникам бойових дій та інвалідам бойових дій необхідно звернутися до управління соціального захисту населення( каб. № 5).

Інформація для учасників АТО щодо надання пільг та переваг, передбачених чинним законодавством

Адреси регіональних відділень Фонду соціального захисту інвалідів

Алгоритм спрямування учасників АТО з відомчих госпіталів на реабілітацію в госпіталі для ветеранів війни

Інформаційна карта щодо процедури взяття на квартирний (кооперативний) облік

Дорожня карта щодо протезування (ортезування) учасника АТО виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення психологічною реабілітацією

Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

Забезпечення житлом інвалідів І-ІІ груп з числа учасників АТО та членів загиблих (померлих) учасників АТО

Інформація про оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО

Фонд соціального захисту інвалідів завжди готовий допомогти особам з інвалідністю пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію

Державна служба зайнятості завжди готова допомогти демобілізованим учасникам АТО

Фонд соціального захисту інвалідів завжди готовий допомогти учасникам АТО з інвалідністю

Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні Проект «Україна - Норвегія» у весняному семестрі 2016 року

Програма з перепідготовки військовослужбовців в рамках співробітництва НАТО - Україна 2015-2017

До уваги отримувачів тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на дітей одиноким матерям!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року №1181 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено зміни щодо:

- надання тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім´ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців;

- скасування гарантованого розміру допомоги на дітей одиноким матерям (30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) та надання такої допомоги у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім´ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Детальніше: До уваги отримувачів тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на дітей одиноким матерям!

Економне споживання послуг у разі отримання житлової субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» визначено, що розмір субсидії розраховується виходячи з об´ємів соціальної норми споживання незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання.

Детальніше: Економне споживання послуг у разі отримання житлової субсидії

Статистика призначення субсидій за 2015 рік

З введенням в дію спрощеного порядку надання населенню субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» кількість домогосподарств, які отримують субсидію, суттєво збільшилась. Станом на 01.01.2016 року за призначенням субсидії звернулося 3327 домогосподарств Новгородківського району. Кількість домогосподарств яким оформлено субсидію становить 3044, разом з тим станом на 01.04.2015 року на обліку перебувало 365 отримувачів субсидії. Відмову у призначенні субсидії отримали 259 домогосподарств.

Детальніше: Статистика призначення субсидій за 2015 рік

Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палив

Постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” № 752 — редакція від 23.09.2015

Інформаційна довідка до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752

„Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”

Детальніше: Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для...

Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 26 червня 2015 р. № 475
Київ

Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Установити, що бланк декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 р. № 106 “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 22, ст. 607), може використовуватися для призначення житлової субсидії.

Детальніше: Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій

Реалізація програми щодо комплексного медико-санітарного забезпечення

Для реалізації програми щодо комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи області кошторисом на 2015 рік передбачені кошти у розмірі 374 тис.грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 134 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» бюджетні кошти спрямовуються на:

Детальніше: Реалізація програми щодо комплексного медико-санітарного забезпечення

Шановні громадяни!

   Звертаємо вашу увагу, що відповідно Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо перемішених осіб” у випадку продовження обставин, які спричинили переміщення, термін дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, подовжується на наступні шість місяців, для чого така особа має повторно звернутись за фактичним місцем свого проживання до відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Детальніше: Шановні громадяни!