Статистика призначення субсидій за 2015 рік

З введенням в дію спрощеного порядку надання населенню субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» кількість домогосподарств, які отримують субсидію, суттєво збільшилась. Станом на 01.01.2016 року за призначенням субсидії звернулося 3327 домогосподарств Новгородківського району. Кількість домогосподарств яким оформлено субсидію становить 3044, разом з тим станом на 01.04.2015 року на обліку перебувало 365 отримувачів субсидії. Відмову у призначенні субсидії отримали 259 домогосподарств.

Основні причини відмови такі:

¾   вартість послуг у межах норми споживання не перевищує вартість обов´язкового платежу сім´ї;

¾   громадяни, які звертаються за призначенням субсидії, не зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).

Управління соціального захисту звертається до громадян, які подають заяви та декларації для призначення субсидії з проханням коректно заповнювати дані документи та вказувати достовірну інформацію.

Начальник відділу грошових виплат

та компенсацій управління соціального

захисту населення Новгородківської РДА                          Орлова Т.О.