РАЙОННИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ з проведення щорічної акції „16 днів проти насильства” з 25 листопада по 10 грудня 2020 року

№ з/п Назва заходу Термін виконання Виконавці
1. Провести засідання районної   координаційної ради з   питань сім’ї гендерної   рівності, демографічного розвитку,   запобігання домашньому насильству та протидії   торгівлі людьми 09 листопада   2020 року Управління соціального захисту   населення райдержадміністрації
2. Взяти участь у   перегляді відеоролика, створеного   Мінсоцполітики із зверненнями   керівництва обласних державних адміністрацій про   анонсування найважливіших заходів   з питань запобігання   та протидії домашньому   насильству 25   листопада 2020 року Управління соціального захисту   населення   райдержадміністрації, районний центр   соціальних служб для   сім’ї, дітей та   молоді
3. В навчальних закладах   провести конкурс малюнків   під назвою „Без   насильства світ стане   кольоровим” 25 листопада- 10 грудня 2020 року Сектор освіти райдержадміністрації, БДЮТ
4. Провести на базі   бібліотечних закладів тематичні   виставки з питань   попередження насильства в сім’ї 25 листопада- 10 грудня 2020 року Сектор культури, туризму   та культурної спадщини   райдержадміністрації
5. Провести опитування на   тему „Що ми   знаємо про насильство   в сім’ї?”, розповсюдити інформаційну друковану   продукцію з питань   попередження насильства в   сім’ї 27 листопада- 10 грудня 2020 року Управління соціального захисту   населення райдержадміністрації, районний центр соціальних   служб для сім’ї,   дітей та молоді
6. Проводити висвітлення в   районній газеті „Новгородківські вісті” виконаних заходів   Всеукраїнської акції „16   днів проти насильства” 25 листопада- 10 грудня 2020 року Управління соціального захисту   населення   райдержадміністрації,   районний центр соціальних   служб для сім’ї,   дітей та молоді
8. Сектор освіти, сектор культури,   туризму та культурної   спадщини, служба у справах   дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних   служб для сім’ї,   дітей та молоді   надати інформацію про   виконання зазначених заходів   управлінню соціального захисту   населення райдержадміністрації 10 грудня   2020 року Відділ освіти, сектор культури,   туризму та культурної   спадщини райдержадміністрації, районний центр соціальних   служб для сім’ї,   дітей та молоді

___________________________________

Про проведення в області у 2020 році конкурсу “Кращий роботодавець року”

З метою проведення у 2020 році конкурсу Кращий роботодавець року утворено районний організаційний комітет, на засіданні якого 19 березня 2020 року визначено умови та порядок проведення конкурсу.

Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

З метою забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю постановою Кабінету Міністрів України   від 27 березня 2019 року № 309 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.

Відповідно до Порядку у 2020 році   за принципом „гроші ходять за людиною” заходами з реабілітації можуть бути забезпечені, як діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу так і з іншими захворюваннями.

Заходи з реабілітації дітей з інвалідністю надають заклади охорони здоров’я що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії.

Перелік закладів розміщено на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики та Фонду соціального захисту інвалідів.

Батьки дітей-інвалідів або їх законні представники для отримання інформації щодо послуги з реабілітації дітей з інвалідністю та переліку закладів, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами також можуть звернутися до управління соціального захисту населення Новгородківської районної державної адміністрації, кабінет №5, тел.2-05-45.

Атестація робочих місць

Відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення” Кабінетом Міністрів України постановою № 442 від 01.08.1992 року затверджено Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці. Основна мета атестації полягає у регулюванні взаємин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах.

Атестація проводиться згідно з Порядком та методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначається наказом по підприємству, організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років. Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства, установи, організації.

Управлінням соціального захисту населення сформовано Реєстр (перелік) підприємств із шкідливими умовами праці. До реєстру включаються всі підприємства, які знаходяться на території району і в яких технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих.

Детальніше: Атестація робочих місць