A- A A+

Атестація робочих місць

         Відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення” Кабінетом Міністрів України постановою № 442 від 01.08.1992 року затверджено Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці. Основна мета атестації полягає у регулюванні взаємин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах.

         Атестація проводиться згідно з Порядком та методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначається наказом по підприємству, організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років. Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства, установи, організації.

         Управлінням соціального захисту населення сформовано Реєстр (перелік) підприємств із шкідливими умовами праці. До реєстру включаються всі підприємства, які знаходяться на території району і в яких технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих.

Детальніше: Атестація робочих місць

Надання житлових субсидій готівкою

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого  2019 року № 62 змінено механізм отримання житлової субсидії для тих домогосподарств, яким житлову субсидію призначено з жовтня 2018 року.

Зокрема з лютого 2019 року запроваджено ще одну модель монетизації субсидії – кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам.

Всі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року. А у квітні – кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за послуги спожиті у квітні.

Детальніше: Надання житлових субсидій готівкою