Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

З метою забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю постановою Кабінету Міністрів України   від 27 березня 2019 року № 309 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.

Відповідно до Порядку у 2020 році   за принципом „гроші ходять за людиною” заходами з реабілітації можуть бути забезпечені, як діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу так і з іншими захворюваннями.

Заходи з реабілітації дітей з інвалідністю надають заклади охорони здоров’я що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії.

Перелік закладів розміщено на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики та Фонду соціального захисту інвалідів.

Батьки дітей-інвалідів або їх законні представники для отримання інформації щодо послуги з реабілітації дітей з інвалідністю та переліку закладів, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами також можуть звернутися до управління соціального захисту населення Новгородківської районної державної адміністрації, кабінет №5, тел.2-05-45.