Інформація про сектор роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації

Для підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян та з метою вивчення громадської думки та оперативного реагування на невідкладні проблеми жителів району, в районній державній адміністрації створені та функціонують "телефон довіри" за номером 2-10-80 та "гаряча лінія" за номером 2-08-92, забезпечено запуск та постійне функціонування спеціально визначеної адреси електронної пошти районної державної адміністрації для відправлення письмових звернень громадян в електронній формі.

Також, нагадуємо, що особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Кочергою А.Л. проводиться в кабінеті голови районної державної адміністрації, а також в залі засідань райдержадміністрації відповідно графіка.